انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون اتاق نوزادان اهمیت زیادی دارد. طبق نظریه روانشناسان، رنگ ها تأثیراتی زیادی بر آرامش و روان افراد دارد. نوزادان نیز از این امر مستثنی نیستند.
انتخاب رنگ مناسب و آرامش بخش، محیط اتاق نوزادان را تغییر می دهد؛ هم مادر و هم نوزاد به نوعی در این فضا احساس آرامش و لذت بیشتری خواهند داشت. لازم نیست شما در انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون اتاق نوزادان، مانند یک روانشناس رفتار کنید؛ کافی است رنگ هایی را انتخاب کنید که واقعاً به شما آرامش می دهند. در ادامه به برخی از بهترین رنگ ها برای اتاق نوزادان آشنا می شوید.

آبی عمیق – ملایم – آبی یخی

رنگ آبی یخی، همانند آسمان و دریای آرام، عمیق و تأثیرگذار است. این آبی ملایم می تواند ذهن را آرام کند؛ احساس خوبی در فرد به وجود آورد و او را در ژرفای خیال فرو برد! استفاده از این رنگ آبی در دکوراسیون اتاق نوزادان باعث می شود استرس و نگرانی از محیط دور باشد. اگر ترجیح می دهید اتاق خواب نوزاد را به محیط آرام و به دور از اضطراب تبدیل کنید، این رنگ بسیار مناسب است. سایه های روشن در اتاق، همراه با حس ناب آرامش، در رنگ آبی یخی نهفته است!


ادامه مطلب


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: اتاق ,نوزادان ,دکوراسیون ,آرامش ,محیط ,اتاق نوزادان ,دکوراسیون اتاق ,برای دکوراسیون ,مناسب برای
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ متنوع یه خورشید درخشان طرح و نقشه فرش و تابلو فرش بیوگرافی بازیگران آقای ربات NanoTechnology دستپخت 20 ایران سالید تجهیزات نظافت صنعتی وبلاگ مطالب خواندنی